NAJLEPSZE SAUNY I AKCESORIA

Kominiex
Strona główna » O firmie

Kategorie

Producenci

AndresChristi SpaFFESHarviaHeloHUUMLinsky SaunaNarviNovitekSawoTylö UnipoolVISATON

O firmie

altO nas

Zamiłowanie do drewna i natury wyniesione z rodzinnych Bieszczad oraz kilkunastoletnie doświadczenie nabyte w Skandynawii zainicjowało powstanie firmy SAUNAHOME, której celem jest profesjonalna budowa saun i budownictwo drewniane.

Drewno jako surowiec naturalny, posiadający zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach mikroklimat wnętrza budynku. Zastosowanie drewna w Polsce zdobywa coraz większą popularność ,pragniemy wykorzystać nasze pomysły i praktyczną wiedzę w tworzeniu i realizacji gotowych i autorskich projektów.

W krajach skandynawskich gdzie budownictwo z drewna oraz korzystanie z sauny jest szeroko rozpowszechnione, statystyczny mieszkaniec żyje kilkanaście lat dłużej. Większość ludzi w Finlandii i Szwecji posiada własną saunę w domu lub w swoim domku letniskowym.

Ludzie tworzą w sąsiedztwie wspólnoty "Miłośników Sauny a sauna jest miejscem wspólnych spotkań w długie wieczory i czasem dobrych relacji (doświadczyliśmy tego niejednokrotnie!).

alt

Historia działalności

Działamy na rynku od 2002 roku. Pierwsze projekty realizowaliśmy w Skandynawii. Na rynku polskim jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie budowy saun fińskich , domków , altan i tarasów drewnianych.

Sauny oferowane przez nasz sklep są budowane zgodnie z normami wymiarowymi oraz z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i użyciem materiałów w wysokich klasach jakości. Realizujemy projekty saun składanych "element po elemencie" lub z zakupionego u nas pakietu sauny gotowej do złożenia w całość w przeznaczonym pomieszczeniu Waszego domu.

Służymy doradztwem w zakresie aranżacji i projektów saun np: w ogrodzie lub poddaszu domu. Na życzenie klienta zaprojektujemy i wybudujemy saunę , altanę lub taras drewniany, kliknij Sauna na wymiar.

W naszej ofercie znajdziecie również „ruskie banie” zadedykowane osobom odważnym i chętnym do przeżywania czegoś innego niż tradycyjna sauna fińska. Sauny beczki stają się coraz bardziej doceniane za styl i niepowtarzalność.

Posiadamy rodzinny tartak i sami produkujemy odpowiedni materiał do realizacji zleceń. Oferowane drewno konstrukcyjne jest odpowiednio suszone , czterostronnie strugane i odpowiednio zabezpieczane. Produkujemy boazerię iglastą (świerk,sosna) oraz liściastą (olcha,osika) oraz wiele innych elementów drewnianych na zamówienie.

Zachęcamy do zakupu materiałów naszej produkcji, kliknij Drewno do budowy sauny.

 

SKLEP SAUNAHOME daje państwu możliwość zakupu po konkurencyjnych cenach. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy renomowane produkty w najniższych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień.

Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! oraz przejrzyste procedury zakupów.

Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, kliknij Regulamin.

Pytania techniczne można zadać nam telefonicznie lub mailowo, kliknij Kontakt z nami.

Sauny sklep Kraków

Nasz sklep mieści się w województwie małopolskim. Obsługujemy klientów z całej Polski, m.in. Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź.

Wszystkich zainteresowanych klientów i firmy ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

Serdecznie Zapraszamy!


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu